Centrum terapii i rozwoju

W naszym Centrum zapewniamy profesjonalne wsparcie psychologiczne. Jeśli potrzebujesz pomocy psychologicznej, martwisz się o swój związek, relacje z dziećmi, rodziną – zadzwoń i razem poszukamy rozwiązania. Oferujemy diagnostykę pedagogiczno-psychologiczną, konsultacje, porady, pomoc w uzależnieniach, kłopotach wychowawczych, psychoterapię dzieci i młodzieży, par oraz rodzin.
Sprawdź terminy

Kim jesteśmy

Opieka psychologiczna dla dzieci i dla dorosłych, psychoterapia, wsparcie dla dzieci i młodzieży, terapia uzależnień – to wszystko mamy dla Ciebie u nas w Centrum.

Jesteśmy zespołem specjalistów_ek z wieloletnim doświadczeniem w pracy terapeutycznej. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną terapię dostosowaną do potrzeb naszych klientów_ek. Nasze zaangażowanie wynika ze zrozumienia trudności przed jakimi codziennie stawia nas życie. Problemy wychowawcze, kłopoty w związku, w rodzinie, trudności z emocjami czy problem z uzależnieniem – z nami możesz o tym porozmawiać, u nas uzyskasz wsparcie dopasowane indywidualnie do twoich potrzeb.

Prowadzimy działania odpowiedzialne społecznie, środki pochodzące z prowadzonej działalności oraz środki pochodzące ze wsparcia naszych darczyńców przeznaczamy na działania statutowe Fundacji, pomoc i wsparcie dla osób potrzebujących, które są w trudnej sytuacji życiowej i finansowej. Wesprzyj nas i pomagaj razem z nami.

Centrum Terapii i Rozwoju

Wyróżnia nas kompleksowe i profesjonalne podejście do problemu z zachowaniem szczególnej uważności na zgłaszane potrzeby pacjenta_ki. Nasze zaangażowanie wynika ze zrozumienia trudności, przed jakimi codziennie stawia nas życie. Dodatkowo posiadamy bogatą ofertę szkoleń i warsztatów dla firm i instytucji. Elastycznie reagujemy na potrzeby klientów_ek, dostosowując dla nich tematykę szkoleń.

Poradnie specjalistyczne

W ramach kontraktu z NFZ tworzymy Ośrodek Środowiskowej Pomocy Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży.
Sprawdź ofertę

Szkolenia i warsztaty

Posiadamy bogatą ofertę szkoleń i warsztatów dla firm i instytucji. Elastycznie reagujemy na potrzeby klientów_ek, dostosowując tematykę szkoleń do bieżących potrzeb i wymagań klientów.
Sprawdź ofertę

Nasze projekty. Tak pomagamy.

Mieszkania treningowe

Od 2019r. prowadzimy mieszkania wspomagana o charakterze treningowym dla matek samotnie wychowujących dzieci.
Poznaj szczegóły

Pomocnik

Projekt dedykowany jest osobom w kryzysach psychicznych. Jego celem jest poprawa jakości życia uczestników oraz pomoc w podniesieniu kwalifikacji.
Poznaj szczegóły

Bufor

Program, którego głównym celem jest pomoc osobom doświadczonym przemocą domową poprzez usprawnienie działań pomocowych.
Poznaj szczegóły

Nasze dotychczasowe działania finansowane były ze środków pochodzących z Europejskiego Funduszu Społecznego, miały tym samym dość ściśle określone cele i obszary działania. Wychodząc naprzeciw wzrastającej liczbie osób potrzebujących wsparcia terapeutycznego oraz rosnącej otwartości i świadomości, że pomoc psychologiczna, obok pomocy lekarskiej pierwszego kontaktu, chirurgicznej czy dentystycznej jest niezbędnym składnikiem naszego powrotu do zdrowia – uruchomiliśmy Raduga Centrum Terapii i Rozwoju. Zapraszamy na konsultacje psychologicznej, na psychoterapię oraz do kontaktu z naszymi specjalistami_kami dorosłych i dzieci.

Raduga Centrum Terapii i Rozwoju

W Centrum pragniemy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie pracy przy projektach fundacji, w wielu innych instytucjach oraz praktykach prywatnych. Tak jak choruje nasze ciało, tak i nasza psychika zmaga się z trudnościami, z którymi bez specjalistycznej pomocy nie jesteśmy w stanie sobie poradzić.

Poznaj szczegóły

 

crossmenuchevron-down