fbpx

O Centrum Terapii i Rozwoju

Kim jesteśmy

Psycholog, psycholog dziecięcy, psychoterapeuta, wsparcie dla dzieci i młodzieży, terapia uzależnień w Legnicy.

Jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w pracy terapeutycznej.  Zapewniamy kompleksową i profesjonalną terapię dostosowaną do potrzeb naszych klientów. Nasze zaangażowanie wynika ze zrozumienia trudności przed jakimi codziennie stawia nas życie. Problemy wychowawcze, kłopoty w związku, w rodzinie, trudności z emocjami czy problem z uzależnieniem – z nami możesz o tym porozmawiać, u nas uzyskasz wsparcie dopasowane indywidualnie do twoich potrzeb.

Prowadzimy działania odpowiedzialne społecznie, środki pochodzące z prowadzonej działalności oraz środki pochodzące ze wsparcia naszych darczyńców przeznaczamy na działania statutowe Fundacji, pomoc i wsparcie dla osób potrzebujących, które są w trudnej sytuacji życiowej i finansowej. Wesprzyj nas i pomagaj razem z nami.

Misja Naszego Centrum

Nasze Centrum powstało po latach doświadczeń zdobytych w realizacji działań Fundacji Raduga. Zaangażowanie w pracę i opiekę nad klientami wynika z potrzeby i chęci niesienia pomocy oraz wsparcia w codziennych problemach. Dbamy o budowanie pozytywnej, partnerskiej relacji terapeutycznej opartej na zrozumieniu potrzeb i problemów naszych klientów. Wieloletnie doświadczenie, ciągłe doskonalenie zawodowe, współpraca między członkami naszego zespołu, poddawanie się superwizji sprawiają, że otrzymujesz rzetelną, profesjonalną opiekę. Zapraszamy do naszych psychologów, psychoterapeutów w Legnicy.

Witaj w miejscu, które tworzymy dla Ciebie
z pasją i zaangażowaniem.

Jak nas wspierać

Zapraszamy do wspierania naszych działań. Dzięki Twoim darowiznom możemy wciąż pomagać innym. Bez Ciebie nie byłoby to możliwe.  Zapraszamy do dzielenia się wiedzą o naszej Fundacji, zapraszamy do wpłat, pomocy na miejscu, odpowiedzialnych zakupów, które służą nam i innym organizacjom.

Fundacja Raduga Wsparcie i Pomoc Rodziny Dzieci Samotne Matki
Darowizny

Wspieraj nas dowolną wpłatą.
Wpłat można dokonywać  bezpośrednio na konto Fundacji. Numer konta: 05 1090 2066 0000 0001 3511 5565.

Fundacja Raduga Wsparcie i Pomoc Pomagaj z Fani Mani
Zakupy
Wspieraj nas robiąc zakupy. Robisz zakupy w ponad 1000 sklepów internetowych. Płacisz tyle co zawsze. Średnio 2,5% wartości zakupów wspiera wybraną przez Ciebie organizację.
Fundacja raduga wspieraj nas z idea fair play
Ubezpieczenie

Wspieraj nas z ubezpieczeniem.
Możesz nas wspierać ubezpieczając siebie, swoją firmę, mieszkanie, samochód, ubezpieczenie podróży, NNW dziecka.

Fundacja Raduga Wsparcie i Pomoc Rodziny Dzieci Samotne Matki
Zbiórki

Wspieraj nasze akcje.
Sprawdź na co aktualnie zbieramy i pomóż nam w realizacji naszych działań.

Fundacja Raduga Wsparcie i Pomoc Rodziny Dzieci Samotne Matki
Wolontariat

Wspieraj nas na miejscu. Możesz pomóc i wspierać nas w naszych działaniach na miejscu. Zapraszamy do kontaktu.