fbpx

O Centrum Terapii i Rozwoju

Kim jesteśmy

Psycholog, psycholog dziecięcy, psychoterapeuta, wsparcie dla dzieci i młodzieży, terapia uzależnień w Legnicy.

Jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w pracy terapeutycznej.  Zapewniamy kompleksową i profesjonalną terapię dostosowaną do potrzeb naszych klientów. Nasze zaangażowanie wynika ze zrozumienia trudności przed jakimi codziennie stawia nas życie. Problemy wychowawcze, kłopoty w związku, w rodzinie, trudności z emocjami czy problem z uzależnieniem – z nami możesz o tym porozmawiać, u nas uzyskasz wsparcie dopasowane indywidualnie do twoich potrzeb.

Prowadzimy działania odpowiedzialne społecznie, część naszego zysku oraz środki pochodzące ze wsparcia naszych darczyńców przeznaczamy na bezpłatną pomoc terapeutyczną dla osób potrzebujących, które są w trudnej sytuacji życiowej i finansowej. Wesprzyj nas i pomagaj razem z nami.

Misja Naszego Centrum

Nasze Centrum powstało po latach doświadczeń zdobytych w realizacji działań Fundacji Raduga. Zaangażowanie w pracę i opiekę nad klientami wynika z potrzeby i chęci niesienia pomocy oraz wsparcia w codziennych problemach. Dbamy o budowanie pozytywnej, partnerskiej relacji terapeutycznej opartej na zrozumieniu potrzeb i problemów naszych klientów. Wieloletnie doświadczenie, ciągłe doskonalenie zawodowe, współpraca między członkami naszego zespołu, poddawanie się superwizji sprawiają, że otrzymujesz rzetelną, profesjonalną opiekę. Zapraszamy do naszych psychologów, psychoterapeutów w Legnicy.

Witaj w miejscu, które tworzymy dla Ciebie
z pasją i zaangażowaniem.

Nasza oferta

Jak nas wspierać

Zapraszamy do wspierania naszych działań. Dzięki Twoim darowiznom możemy wciąż pomagać innym. Bez Ciebie nie byłoby to możliwe.  Zapraszamy do dzielenia się wiedzą o naszej Fundacji, zapraszamy do wpłat, pomocy na miejscu, odpowiedzialnych zakupów, które służą nam i innym organizacjom.

Fundacja Raduga Wsparcie i Pomoc Rodziny Dzieci Samotne Matki
Darowizny

Wspieraj nas dowolną wpłatą.
Wpłat można dokonywać  bezpośrednio na konto Fundacji. Numer konta: 05 1090 2066 0000 0001 3511 5565.

Fundacja Raduga Wsparcie i Pomoc Pomagaj z Fani Mani
Zakupy
Wspieraj nas robiąc zakupy. Robisz zakupy w ponad 1000 sklepów internetowych. Płacisz tyle co zawsze. Średnio 2,5% wartości zakupów wspiera wybraną przez Ciebie organizację.
Fundacja raduga wspieraj nas z idea fair play
Ubezpieczenie

Wspieraj nas z ubezpieczeniem.
Możesz nas wspierać ubezpieczając siebie, swoją firmę, mieszkanie, samochód, ubezpieczenie podróży, NNW dziecka.

Fundacja Raduga Wsparcie i Pomoc Rodziny Dzieci Samotne Matki
Zbiórki

Wspieraj nasze akcje.
Sprawdź na co aktualnie zbieramy i pomóż nam w realizacji naszych działań.

Fundacja Raduga Wsparcie i Pomoc Rodziny Dzieci Samotne Matki
Wolontariat

Wspieraj nas na miejscu. Możesz pomóc i wspierać nas w naszych działaniach na miejscu. Zapraszamy do kontaktu.