Szkolenia dla pracowników oświaty

Szkolenia kierujemy do szkół, przedszkoli, uczelni i innych zainteresowanych placówek. Korzystając z naszego bogatego doświadczenia, umiejętności i wiedzy przygotowujemy ofertę dostosowaną do aktualnych potrzeb i sytuacji w Państwa placówkach. Zachęcamy do skorzystania z oferty szkoleń dla rad pedagogicznych, organizowanych pod indywidualne wymagania konkretnej instytucji. Nasze szkolenia to skuteczna forma podnoszenia kompetencji, standardów pracy i ułatwienia rozwoju zawodowego nauczycieli.

 

Zdajemy sobie sprawę z ogromnej odpowiedzialność w pracy nauczyciela wymagającej ciągłego rozwoju, budowania i utrzymywania dobrych i opartych na współpracy relacji z uczniami i rodzicami. Nasze szkolenia są odpowiedzią na aktualne wyzwania i trudności jakie stoją  na drodze każdego nauczyciela_ki w jego_jej wysiłkach edukacji, rozwoju i motywowania uczniów_ennic do kształtowania wartościowych postaw i odpowiedzialnych decyzji.

 

Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty i tematyki szkoleń dla nauczycieli. Ciągle poszerzamy naszą ofertę i przygotowujemy szkolenia pod indywidualne wymagania i potrzeby.

 

Dyrektorka

Anna Worobiej

tel. 663 672 841

centrum.raduga@gmail.com

Warsztaty dla kobiet: „Jak być dobrą dla samej siebie?”

4 warsztaty po 2 godziny
350 zł

Doradztwo zawodowe

60 minut
150 zł

Szkolenia dla pracowników oświaty

Specjaliści i specjalistki.

cross menu chevron-down