fbpx

Szkolenia dla firm i instytucji.

Posiadamy bogatą ofertę szkoleń i warsztatów dla firm i instytucji. Elastycznie reagujemy na potrzeby klientów dostosowując tematykę szkoleń do bieżących potrzeb i wymagań klientów.

Organizujemy szkolenia i warsztaty dla:
Pracowników oświaty – nauczycieli i rad pedagogicznych.
Pracowników firm i korporacji – menadżerów i kadry zarządzającej.
Pracowników służby zdrowia.
Pracowników służb mundurowych.
Rodziców.

Dlaczego warto szkolić się z nami?

Nasz zespół to doświadczeni psycholodzy, psychoterapeuci i szkoleniowcy. W przygotowaniu szkoleń wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie, bogatą wiedzę i wciąż podnoszone kompetencje. Cechuje nas profesjonalne, empatyczne i indywidualne podejście dostosowane do potrzeb naszych klientów. Dzięki temu możemy sprostać wciąż rosnącym oczekiwaniom uczestników szkoleń i dobrać najkorzystniejszą ofertę.

Szkolenia dla nauczycieli i rad pedagogicznych.

Nasza oferta skierowana jest do pracowników placówek oświaty – nauczycieli, pedagogów, psychologów oraz kadry zarządzającej.
Celem naszych szkoleń jest inspirowanie, wspieranie i motywowanie nauczycieli do działania na rzecz podnoszenia swoich kompetencji i kształtowania wartościowych postaw wśród uczniów.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania ze szkoleń dla  nauczycieli i rad pedagogicznych.

Kliknij poniżej i dowiedz się więcej o naszej ofercie szkoleń dla oświaty.

Szkolenia dla pracowników firm i korporacji.

Szkolenia dopasowane do potrzeb Twojej firmy i jej pracowników. Podnieś wydajność swoich pracowników i ich satysfakcję z pracy, kreatywność czy skuteczne zachowania w sytuacjach konfliktowych czy kryzysowych. Szkolenia przygotowanym w oparciu o bogate doświadczenie naszych specjalistów i aktualną wiedzę psychologiczną są skuteczną odpowiedzią na wyzwania przed, którymi dziś stoją firmy i ich pracownicy.

Kliknij poniżej i dowiedz się więcej o naszej ofercie szkoleń dla pracowników firm i korporacji, menadżerów i kadry zarządzającej.

Szkolenia dla pracowników służby zdrowia.

Szkolenia dedykowane dla pracowników służby zdrowia – lekarzy, pielęgniarek, osób zarządzających i pracowników administracyjnych. To przede wszystkim szkolenia z kompetencji miękkich związanych z profesjonalną obsługą pacjenta. To również wzmacnianie odporności psychicznej, umiejętności komunikacji czy radzenia sobie ze stresem.
Oferujemy również szkolenia związane trudnymi wyzwaniami rozmowy i postępowania z pacjentami, z chorobami przewlekłymi i onkologicznymi.

Kliknij poniżej i dowiedz się więcej o naszej ofercie szkoleń dla pracowników służby zdrowia.

Szkolenia dla pracowników służb mundurowych.

Więcej informacji wkrótce.

Szkolenia dla rodziców.

Więcej informacji wkrótce.

Raduga Centrum Terapii i Rozwoju
Kontakt w sprawie szkoleń:

Dyrektorka Anna Worobiej
Adres:  ul.Chojnowska 81A 59-220 Legnica